11 червня працівники Лубенського відділу поліції із оперативниками викрили гральний заклад на проспекті. Володимирському, 11.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_906,h_518/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/06/KoZzYiRng.jpeg)
Правоохоронці вилучили комп’ютери та іншу техніку, яку використовували в закладі. На вилучене майно наклали арешт. Наразі поліція встановлює причетних осіб. За неофіційною інформацією, власником закладу є місцевий депутат від партії ОПЗЖ
Санкція ч. 1 ст. 203-2 ККУ передбачає штраф у розмірі від 170 тисяч до 680 тисяч гривень.
Поділись з друзями!