10 березня близько 21.10 вечора троє молодиків зайшли на територію біля фірми «ТІМ» що знаходиться за адресою вул. Юрія Коптєва, 72. Вдягнуті вони були явно не для прогулянки до дівчат — короткі темні куртки із каптурами і штани. Таких хлопців у Прилуках на вулицях сотні. Молодики йшли спрямовано, впевнено і не озираючись, немов би до кавового автомату біля магазину-пекарні «Солодкі мрії».

Але там вони надовго не затримались. Вони пройшли трохи далі, позаглядали по закутках, перевірили, чи нема кого, хто затримався на цій території, а потім… розтрощили всі скляні вітрини магазину «Vodka Wine House». І всі ті кримінальні дії відбулися блискавично, впродовж декількох секунд. Між іншим, дісталося і скляним дверям спортзалу, який знаходиться тут на другому поверсі. Їх теж розбили, так би мовити «за компанію»!

Люди, які знаходились у цей час поряд у сусідніх будівлях, казали, що звук був схожий на швидку чергу вибухів петард, тільки ті “вибухи петард” супроводжувалися сухими звуками розбитого скла, що осипається. Через швидкість і гучність звуків дехто навіть висловив припущення, що то були постріли.

Під час «виконання роботи» молодики явно не чекали такого гучного «салюту» від вітрин, що вибухали, тому один з них злякався і відбіг до рогу будівлі фірми «ТІМ». Потім він швидко пішов до вхідних воріт, поки два інших закінчували «завдання», і там чекав своїх подільників. Ті ж двоє за пару секунд впевнено, як і заходили, але швидко пішли до воріт, а вже звідти вся трійця неквапом пішла у сторону залізничного мосту – робота виконана. Йдуть тротуаром такі собі друзі, що просто прогулюються вечірніми Прилуками, ніхто нічого і не запідозрить!

Всі події сталися протягом декількох хвилин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Прилуках поліція затримала водія який хотів від них відкупитися.

Поліція була на місці після спрацювання системи охорони за лічені хвилини. Як повідомили слідчі, схоже на те, що хтось із молодиків порізався об скло. Всі дії, про які тут мова, дуже добре видно на записах численних відеокамер спостереження, які розташовані навколо. Та й на залізничному мості теж є камера. Поліція вже попередньо зібрала записи.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon