До нас звернулися мешканці Пирятина та повідомили, що в Пирятині незаконно діє лабораторія під вивіскою “Діла”, але насправді в місті немає офіційного представництва медичної лабораторії “Діла”, а аналізи роблять в Пирятині. 

Стилістика збережена.

“Шахрайство лабораторії Діла. Пане Вадим, ми мешканці міста Пирятин обурені ситуацією з нашою лабораторією Діла. Цього представництва не існує офіційно. Тобто це шахрайство наших місцевих лікарів, а саме В.Сомової ендокринолога, яка оформила на свою доньку Ірину Шульженко в цю лабораторію і взяла в оренду приміщення нашого уролога В. Побочія. При цьому всі лікарі дають направлення в цю лабораторію. Ми обов’язково повідомимо МЛДіла про це шахрайство, але просимо вас підтримати нас і надати розголосу.”

Ми взяли  офіційний коментар в представників медичної лабораторії “Діла” і вони нам підтвердили, що дійсно в Пирятині немає  офіційного представництва їхнього центру. А підприємець, який надає послуги  під їхньою вивіскою,  діє незаконно, адже дозволу на використання їхньої корпоративної символіки  вони не надавали і представництва тут не створювали. Стосовно ФОП Шульженко представник компанії повідомив, що вона являється лише їхнім партнером, а не офіційним представником. 

“Нашої лабораторії “Діла“ в Пирятині не існує, і  дозволу на використання нашої назви ми не надавали. Підприємець не є нашим представником. Він самостійно, без дозволу  розмістив у себе  вивіску з нашою назвою. Ця особа є лише нашим партнером. Тобто вона може брати аналізи у людей і відправляти їх до нас, або до інших лабораторій. Але без використання нашої назви чи символіки. Ми вже звернулися до ФОП Шульженко з цього приводу і зараз проводимо перевірку” – говорять в компанії.” – відповів представник.

 Головний лікар пирятинської лікарні Олександр Гаркавенко прокоментував це так:

Стосовно лабораторії “Діла”, то у нас немає з ними ніякого договору на послуги, так само ми не підписували його і з ФОП Шульженко Іриною. Тому надавати будь- які послуги наша лабораторія їм не може. Якщо буде договір, тоді можемо тестувати їхні аналізи”, – відповів головний лікар.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon