До поліції Миргородського району надійшло повідомлення, що в період часу з 27 по 30 листопада, у Миргороді по вулиці Незалежності, невідома особа проникла до приміщення літературно-меморіального музею «Давида Гурамішвілі» і викрала музейні експонати стародавньої зброї.
Кількість і цінність викрадених предметів старовини встановлюється. На місці події працює слідчо-оперативна група.
Поліція Миргорода проводить оперативно-розшукові заходи та встановлює осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_579/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2020/11/Миргород_музей-5-1024x579.jpg)
За даним фактом поліцейськими відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка, поєднана з проникненням в приміщення) Кримінального кодексу України.
Підписуйся на нас Telegram та Instagram
Поділись з друзями!