До Лубенських полісменів у листопаді минулого року надійшло повідомлення від волонтерів, що житель одного з багатоповерхових будинків міста Лубни систематично знущається над твариною. Поліція правопорушника встановила. Матеріали з обвинувальним актом направлені до суду.

Отримавши повідомлення про жорстоке поводження з твариною, поліцейські розпочали розслідування інциденту.


«У ході проведення дізнання з’ясувалось, що до кримінального проступку причетний 31-річний місцевий мешканець, який раніше потрапляв у поле зору правоохоронців. Також встановлено, що фігурант у своїй квартирі утримував кішку, над якою систематично знущався. Він обмотував мотузкою шию тварини та підвішував її з вікна свого помешкання. Унаслідок жорстокого поводження кішка зазнала численних тілесних ушкоджень, серед яких і втрата зору на одне око.  Наразі тварину передано на утримання волонтерам, де про неї добре піклуються», – говорить Дмитро Майборода, начальник Лубенського відділу поліції Полтавщини.

За даним фактом проводилось дізнання за ознаками кримінального проступку, передбаченого частиною 1 статті 299 (Жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України. Зібрані матеріали досудового розслідування скеровані до суду з обвинувальним актом відносно фігуранта. У разі доведення вини судом чоловіку загрожує штраф або арешт на строк до шести місяців. 

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon