Пирятинські школярі-волонтери “загону” DobroCATy організовували збір для Майорщинської школи-інтернату. До збору долучилися небайдужі, які хотіли порадувати вихованців інтернату. Учні пирятинського ліцею №4 разом з волонтерами відвідали школу в Майорщині, Гребінквської громади та передали зібрані речі, іграшки та розмальовки для дітлахів.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/02/272995244_1005735126679421_2268712287941842482_n-1024x768.jpg)
Читайте також:
ЛУБЕНЦЯ ЗАСУДИЛИ ЧЕРЕЗ ВІДМОВУ СЛУЖИТИ
Поділись з друзями!