Внутрішньо переміщені особи, які змушені були покинути місце постійного проживання у зв’язку з війною в Україні, отримають допомогу на проживання від держави у розмірі 3000 грн на кожну дитину або людину з інвалідністю, та у розмірі 2000 грн на кожну іншу особу. Відповідне рішення розробило Мінсоцполітики та ухвалено Урядом.

Виплата допомоги здійснюється через Ощадбанк на банківський рахунок (за стандартом IBAN), який отримувач вказав у заяві. Допомогу надаватимуть щомісячно з місяця звернення на весь період введення воєнного стану та один місяць після його припинення чи скасування. 

Як отримати:

– стати на облік як внутрішньо переміщена особа та отримати відповідну довідку;

– подати заяву на отримання допомоги на проживання.Заяву з наступного тижня можна буде подати до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах рад, уповноваженої особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради або центру надання адміністративних послуг;

– також, подати заяву можна буде через програмні засоби Порталу Дія. Орієнтовно доопрацювання завершать до кінця місяця.

Читайте також:

У МАРІУПОЛІ РОЗСТРІЛЯЛИ ЕВАКУАЦІЙНУ КОЛОНУ З ДІТЬМИ

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon