Сьогодні в Пирятинському ліцеї №2 долучилися до Всеукраїнської благодійної акції “Монетки дітям”.
Монетки дітям – це благодійна акція Національного Банку України та фонду “Таблеточки” створеного для допомоги онкохворим дітям. Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але у багатьох з нас вони й досі лежать у скарбничках без діла. Кожна така монета, кожні 25 копійок – це крок назустріч здоровому дитинству для сотень онкохворих дітей. Після того як монети збирають, їх відносять до найближчого відділення банку-партнера і там їх перераховують на рахунок благодійної організації. В Пирятині цим банком є “Ощод Банк”
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/09/242367266_2596497600496806_2253958911339905701_n-768x1024.jpg)
Поділись з друзями!