Для передачі коштів у турборежимі було скликано позачергову сесію Пирятинської міської ради. Можливо, таку нетерплячку спричинив допис Олександра Гаркавенка, керівника Пирятинської лікарні, у мережі фейсбук про гостру нестачу кисневих балонів.

Позачергова сесія підтримала виділення коштів на потреби лікарні. Як написала прес-служба міськради “депутатами було підтримано рішення” (боги небесні, та хто ж вас вчив отак язика ламати?!) про несення змін до Програми щодо запобігання поширення пандемії вірусних інфекцій на території Пирятинської міської територіальної громади комунальним підприємством „Пирятинська лікарня Пирятинської міської ради“ на 2020-2021 роки.

Отож, 300 тисяч гривень виділили на придбання та доставку кисню.

317 тисяч гривень – на облаштування системи киснепостачання в інфекційному, терапевтичному, неврологічному та хірургічному відділеннях (з яких додаткове фінансування заходу – 117 тисяч гривень, 200 тисяч були виділені раніше).

Загалом програму дофінансовано на 417 тисяч гривень.

До Програми розвитку та підтримки Комунального підприємства „Пирятинська лікарня Пирятинської міської ради“ у 2021 році внесли зміни, пов’язані із отриманням субвенції з держбюджету в сумі 4 мільйони гривень. Кошти передбачаються на придбання лапароскопічної стійки.

«Лапароскопічна стійка» – це поняття, яке широко застосовується серед хірургів та включає в себе комплект обладнання (зазвичай більше 4 одиниць), якого достатньо для проведення лапароскопічних операцій.

Лапараскопічна операція на внутрішніх органах проводиться через невеликі неприродні отвори за допомогою лапароскопа та лапароскопічних інструментів.
Фото зі сторінки “Пирятинська громада” в Фейсбуці

Додатково виділили 120 тисяч гривень на капітальний ремонт педіатричного відділення (безкінечний безцінний ремонт!)

Зміни до бюджету громади внесено на загальну суму 4 668 144 гривень, з яких 668144 – кошти від перевиконання доходної частини.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon