Уже 21-22 серпня місто Тростянець у Сумській області пропонує поринути в епоху середньовіччя на фестивалі історичної реконструкції «Стара Фортеця». Повернеться фестиваль наймасштабнішою битвою у своїй історії. Одночасно 100 лицарів на ристалищі зійдуться у атмосферному бугурті. 

Протягом днів найкращі бійці України з історичного фехтування змагатимуться в одиночних та групових номінаціях. Турнір лучників цього року здивує гостей фестивалю своєю різноманітністю. Два дні на фестивалі не стихатимуть гармати, проводитимуть майстер класи ковалі, гончарі, студії старовинних танців. 

Музичний концерт та запальне фаершоу стане завершенням кожного з днів фестивалю. Паралельно з розважальною програмую, гості фестивалю матимуть змогу прогулятися по великому ярмарку та відпочити на фудкортах. 

Родзинкою цьогорічного фестивалю стане історичний квест. Кожен бажаючий зможе на вході отримати фестивальний паспорт і спробувати зібрати в нього всі відмітки виконавши завдання квесту. Для тих хто зуміє виконати усі завдання чекає приємний подарунок.  

Нововведенням цьогорічного фестивалю стануть фестивальні автобуси із Сум, Харкова, Полтави. Зранку можна поїхати зі свого міста прямо на фестиваль, а ввечері цей же автобус відвезе вас додому. Інформація щодо ціни та місця відправлення фестивальних автобусів з’явиться на сайті фестивалю. 

На території фестивалю функціонує безкоштовне наметове містечко, фішкою якого є його розташування. Табір знаходиться у Дендропарку «Нескучне», сама назва якого дає зрозуміти, що сумувати там не доведеться. Дендропарк закохує своєю первозданною та чистою природою, каскадом з трьох озер і таємничим гротом «Німф».

Маленьке та привітне містечко Тростянець завжди раде гостям, бо окрім фестивалюної складової йому є, що показати. Це і сам Круглий Двір, у якому проходить фестиваль, і маєток Кеніга, в якому у 1864 році жив і творив П.І.Чайкоскький, Алея закоханих із дерев’яними скульптурами, колонами та альтанкою, і музей шоколаду і багато-багато іншого. З урахуванням того, що в Тростянці працює шоколадна фабрика, яка виготовляє шоколадки Корона та Milka, печиво Tuc та Oreo, бісквіти Барні, каву Jacobs, у місті буквально все із запахом шоколаду. 

Рекомендуємо підписатися на соцмережі фестивалю:

Сайт – https://starafortecya.com/

Фейсбук – https://www.facebook.com/starafortecya

Інстаграм – https://www.instagram.com/starafortecya/

Ютуб – https://www.youtube.com/channel/UCr4ApqyhFDY2y5j4hFF-VSQ

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon