На Полтавщині у громадському транспорті, який здійснює внутрішньообласні перевезення, скоро від пасажирів вимагатимуть COVID-сертифікати. 

Сьогодні відбулася апаратна нарада за участі керівника Полтавської ОДА Олега Синегубова. Обговорювали це питання зокрема.

Для поїздки потрібен буде внутрішній сертифікат

“Аналізуємо ситуацію із зростанням захворюваності на COVID-19 та темпів вакцинації, тому обласна комісія ТЕБ і НС, скоріш за все, прийме рішення, що внутрішньообласні перевезення на Полтавщині будуть здійснюватись за COVID-сертифікатами. У нас є резерви по вакцинації.  Ми провели соціальне дослідження і з’ясували, що ще 40% жителів області готові вакцинуватися. З ними потрібно лише провести роботу на місцях”, – розповів Олег Синєгубов.

Нагадаємо, що з 21 жовтня в Україні запрацювали нові правила міжобласних перевезень. Пасажирські перевезення будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів: 

-документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів “жовтого” рівня епідемічної небезпеки;

-міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);

-негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon