В медичному колективі Пирятинщини поповнення. Сьогодні розпочала свою роботу в Пирятинському центрі первинної медико-санітарної допомоги сімейний лікар Тетяна Ковадло. Тетяна здобувала медичну освіту в Українській медичній стоматологічній академії у Полтаві. У 2005 році закінчила інтернатуру і почала працювати сімейним лікарем. 7 років тому Тетяна Ковадло невеликий проміжок часу працювала в Пирятині, потім лікувала жителів Кременчука. Має другу вищу економічну освіту та досвід роботи керівника клініки. На сьогодні Тетяна – лікар вищої категорії. Тетяна Ковадло вже має перших 50 пацієнтів з якими підписано декларації.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_831,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/04/173490631_3849135055122139_751631975831764314_n.jpg)
Приєднуйся до нас в Instagram Facebook Telegram
Поділись з друзями!