Велодоріжки побудували за гроші із бюджету громади. Останню з них облаштували наприкінці минулого тижня, а нині мають нанести розмітку. Смугу зробили під час капітального ремонту дорожнього покриття на центральній вулиці міста.
Протяжність однієї смуги – понад 600 метрів. Ширина – півтора. Укладати їх у місті почали у травні цього року. Робили це разом із капітальним ремонтом дороги.
Крім велосмуг, у місті є і велодоріжки. Для їх створення залучали гроші з обласного та державного бюджетів.
НАГАДАЄМО, У Пирятині в наступному році теж планують облаштування велосмуг
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_952,h_535/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/a596b018880a01bb.jpg)
Поділись з друзями!