Мітинги, перекриття доріг, пікети під  місцевими адміністраціями – все ніби нагадує  події Майдану 2013.

І хоч  мітинги  відбулися в багатьох містах країни, епіцентром  народного гніву стала Полтавщина. Тут  фактично в кожному райцентрі вийшли  люди. Спочатку збирались під своїми місцевими адміністраціями і вимагали від влади якихось дій. Одні хотіли відміни плату за транспортування газу, інші вимагали, щоб  місцева влада взяла  на свій баланс газотранспортну систему. 

Остання пропозиція взяти мережу на баланс громад вкрай невдале рішення. Адже якщо  розібратися, то  для цього потрібно буде створити  спеціалізоване комунальне підприємство,   взяти на роботу  відповідних спеціалістів,  заплатити гроші за отримання всіх дозволів та відповідних ліцензій. І це ж ще не факт, що для отримання ліцензії  будуть  виконані всі вимоги. В кінцевому результаті  ми просто отримаємо ще одне підприємство з транспортування. Експерти говорять,  що  в такому разі  людям все одно треба буде платити гроші за  доставку газу, адже  новостворена організація повинна буде  якось працювати і обслуговувати цю мережу. Хоча,  більшість людей вважає, що   утримання таких мереж буде безкоштовно, бо  гроші витрачатимуть з бюджету. Звісно ж мало хто задумується,  що бюджетні гроші –  це  податки які всі ми платимо. І по факту ми будемо оплачувати   транспортування по тій же ціні. 

Але повернемось  до  самих мітингів. Більшість мітингувальників  діють неорганізовано, без жодної конкретики. Немає чітких вимог від влади. Просто зібрались зі словами “ми проти”. А проти чого саме – поки ніхто не розуміє. Як і сама місцева влада, яка також нічого не може вдіяти. До прикладу, в Пирятині влада спочатку обіцяла  дослухатися, потім мер міста  заявив, що він  відношення до газу немає. Наступного вже разу зрозумів, що хвилю протестів не зупинити, тому просто мовчки поїхав з  людьми перекривати трасу. Але  минулого тижня   люди почали усвідомлювати,  що за  всіма цими мітингами стоять політики.  Як завжди, люди стали інструментом  для приходу до влади, який після кінцевої мети  буде залишено як непотрібний до наступних виборів. Останні мітинги стали вже чітко скоординованими діями, за якими стоїть проросійська партія Опозиційна платформа За життя. В Пирятині початково мітинги   очолював екс-депутат партії регіонів Олександр Жайворонок. Зараз він вже  організовує  автобусні перевезення до Лубен, дякує депутатам  від цієї партії за виділені гроші. Здавалося б, ну просто збіг. Людина виступає  проти високих тарифів. Але ж ні. Разом на мітинги він возить ледь не все місцеве зібрання партії ОПЗЖ (далі регіонали). Знаний любитель Путіна Александр Люльченко, депутат від ОПЗЖ також долучився до акції.

 А яка ж ситуація  в інших містах?

Лубни – тут  найпалкіші протести. ТД Лубнигаз  встановили найбільшу ціну за транспортування по країні. Тому саме тут зародилися протести і саме сюди  із сусідніх райцентрів їдуть  організовані автобуси. Днями в Лубнах відкрили “Штаб координації протестів проти тарифів” (у той же день з’явилася вивіска – і скажіть, що все несплановано?!). 

Янукович 2.0: Перезавантаження

 І ось тут вже остаточно зрозуміло – мітингарів використовують  для політичних цілей. Якщо є підвезення – значить хтось оплачує це. Якщо  відкрили офіс – значить хтось платить за оренду. Якщо хтось платить – значить він має мету.  І так, хто ж  відкрив цей штаб? Штаб відкрила проросійська партія ОПЗЖ. На відкриття навіть приїхав знаний сепаратист  та любитель  погратися зі своїм прутнем Ілля Кива.  Разом з собою він привіз з десяток журналістів з проросійських ЗМІ. Тут хоч треба віддати належне свідомим лубенчанам, які  прийшли на відкриття і  висловилися проти Киви , чи будь якої іншої партії на мітингах. Звісно ж, що таких людей мало, і більшість мітингарів вважають, що  колишні регіонали просто теж втомилися від високих тарифів. Також сьогодні на офіційній сторінці “Опозиційний блок Лубни”, як і в інших спільнотах цієї путінської партії почали поширювати  відео звернення колишнього зека-втікача Януковича, який закликає  “повалити” владу. 

А для чого ж це все потрібно? Все просто – державний переворот.  Колишні регіонали вирішили провести дострокові вибори. 

Зараз на фоні всезагальної ненависті  до нинішньої влади вони підбурюють населення проти Зеленського.  Як показали  місцеві вибори 2020 –  проросійський ОПЗЖ має високий рейтинг. І в разі  позачергових виборів президентом стане представник сепаратистів Юрій Бойко, або кум путіна Віктор Медведчук. Тому регіонали по всій країні  вивозять людей на протести, адже що найбільше обурює більшість? Правильно, коли  справа стосується вже їх самих. Адже якщо пригадати, то коли бойовики на Донбасі обстрілювали та вбивали наших військових і  влада забороняла нашим військовим стріляти у відповідь  – люди мовчали і не виходили з протестами. Коли у тюрми влада саджала добровольців і судила військових – люди мовчали. А от коли вже торкнулося їхніх кишень – народ повстав. Що і використовують зараз регіонали. До відома, то два роки назад,  Полтавська обласна рада передавала газові родовища російським компаніям. Майже всі депутати проголосували “за” і підтримали таке рішення. Одноголосно проголосували і всі представники регіоналів. Тепер же вони розповідають про піклування до людей. 

Також не забуваємо, що  ця партія   зараз активно  просувають в нашу країну російську вакцину від COVID-19, яка не пройшла підтверджень ефективності. І тут це також вдало використають. Адже якщо людей вакцинують російською вакциною – скажуть що герої з ОПЗЖ  допомогли. Якщо ж влада не допустить   завезення її – скажуть що  людей хотіли врятувати, але влада  не дала. У будь-якому випадку,  програють прості українці, яким зараз знову задурять голову  і використають щоб прийти до влади. Які наслідки це матиме для України? Ми знову плавно повернемось до України часів Януковича. Росія  матиме повний контроль над країною, буде розгул корупції та бандитизму. А українці знову перетворяться на рабів, які маритимуть дешевим газом з Росії. Тому, щоб наступним президентом не став агент кремля Бойко, чи безпринципний адвокат Василя Стуса – Медведчук, людям потрібно  не дозволяти   політикам  очолювати   тарифні протести, а  об’єднатися з єдиною метою, яка принесе користь лише їм, а не політикам.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon