Минулого місяця Пирятинська міська рада створила нове комунальне підприємство “Пирятин-агроліс”.
Метою діяльності підприємства є збереження та відновлення лісосмуг на території громади. І судячи зі статуту нового КП, займатиметься воно як висадженням нових лісосмуг, так і відловлюванням чорних лісорубів.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_779,h_609/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/pyryatynagrolis2.png)
Не встигло підприємство розпочати роботу, як вже має трьох працівників, які потребують заробітної плати. На сесію міської ради 24 листопада виносять проєкт програми виділення коштів для нового КП. З бюджету громади планують виділити 122 700 гривень саме на 2021 рік. 48 тисяч з цієї суми планують витратити на придбання паливно-мастильних матеріалів. Решта ж суми буде для оплати праці 3 працівників на 2 місяці. Але не треба радіти, що аж три працівники будуть тепер “воювати” з лісовими браконьєрами. Двоє з них – це, ймовірно, директор підприємства та бухгалтер. Адже без них працювати нова організація не зможе. А от інший, третій працівник, мабуть, і буде “відновлювати” лісосмуги, які щодня випилюють у громаді.