Комунальне аграрне підприємство «Опішня- АГРО», рішення про створення якого депутати прийняли на початку березня, дало перший результат
Після збору урожаю першого в Україні аграрного Комунального підприємства підрахували прибуток. Підприємство створили з нуля, без жодної матеріально технічної бази.

Обробили трохи менше 90 га. Сіяли соняшник і кукурудзу. Отримали — 𝟭,𝟯 млн грн. Вклали 𝟱𝟬𝟬 тис. грн. Чистий прибуток склав 𝟴𝟬𝟬 тисяч

Голова Опішні Микола Різник

Отримані гроші планують витратити на розвиток громади.

Нині голова розмірковує, куди їх можна спрямувати. Серед варіантів, які розглядають — це ремонт дороги, придбання трактора для чищення снігу та робіт з благоустрою, ремонт в лікарняних палатах, новий харчоблок для школи, УЗД-апарат в лікарню.
«На наступний рік плануємо обробляти землі удвічі більше, а, відповідно, отримати і більший урожай та прибуток. Для цього закупимо нову техніку, — говорить голова Опішнянської ТГ Микола Різник.


У комунальному підприємстві також планують вирощувати овочі та зелень у теплицях. Зараз вже збудована перша теплиця, яка запрацює навесні. А взагалі підготували проєкт на конкурс у Державний фонд регіонального розвитку на суму 𝟭𝟭 млн грн, який передбачає будівництво трьох великих теплиць та ангару.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon