161 нардепу відшкодували оренду житла за грудень, серед них є шість представників із Полтавської області.

У грудні 161 депутат отримав компенсацію за оренду житла або винайму готельного номера в Києві. Цю інформацію опублікували на офіційному сайті Верховної Ради України.

Згідно з цим, оренду відшкодували шістьом представникам Полтавщини:

Березін Максим – 39 650 грн; ( Слуга народу)

Боблях Андрій – 39 650 грн; (Слуга народу)

Касай Констянтин – 39 650 грн; 9Слуга народу)

Ляшенко Анастасія – 20 150 грн; ( Слуга народу)

Мовчан Олексій – 39 650 грн; (Слуга народу)

Нальотов Дмитро – 59 800 грн. (Слуга народу)

Загальна вартість компенсацій за проїзд усім нардепам України склала 31,3 млн гривень. Ці кошти виділили з державного бюджету. Полтавські ж нардепи на проїзд та оренду житла у 2021 році використали 2,7 млн грн.

Не скористався пільгою лише один нардеп-мажоритарник від партії «Довіра» — Олег Кулініч. Він не подавав запит на компенсування вартості проїзду та на оренду житла в столиці.

Нардеп Олександр Трухін, що очолює обласний осередок Слуг народу, отримав максимальну транспортну компенсацію та частково компенсацію за оренду житла (загальна сума 307 тис. 100 грн).

Нардепи Юрій Шаповалов, Жан Беленюк, Марина Бардіна, Ілля Кива та Суто Мамоян отримали лише транспортні компенсації (по 90 тис. грн на загальну суму 450 тис. грн).

Артур Герасимов та Ніна Южаніна від Європейської солідарності, які опосередковано також мають відношення до Полтавщини, також не отримували компенсацій з держбюджету.

Читайте також:

ДЕПУТАТ З ЛУБЕНЩИНИ ПОСТАНЕ ПЕРЕД СУДОМ ЗА ШКОДУ ЕКОЛОГІЇ.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon