Попри російську агресію проти України жителі продовжують підтримувати московську православну церкву яка “благословляла” найманців яких відправляли з Росії воювати на Донбас. Тож відповідно російська церква продовжує “нарощувати” свою присутність в країні і будує нові храми. Нову церкву планують побудувати по вулиці Європейська, біля площі Ремесла. Нині там розміщенна невеличка капличка яка офіційно зареєстрована і має юридичну назву Релігійна громада ОЛЕКСІЯ ЧОЛОВІКА БОЖОГО УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_768,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/03/rhJFyU_602ba601a11396_32923709-768x1024.jpg)
Дозвіл на будівництво храму мають остаточно ще затвердити на виконкомі міської ради. Після отримання дозволу релігійна громада має право почати активне будівництво. Який саме матиме вигляд майбутня церква, і що крім неї планують там побудувати поки не відом.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_720,h_411/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/03/8CM1jg_602ba5cb9d56e5_62137746-tmb-720x411xfill.jpg)