Ольга Попенко звернулась до правоохоронців щодо поширення наклепів в бік посадовців міської ради. Поліція прийняла звернення. Чи зареєструє заяву поліція із внесенням в ЄРДР поки не відомо.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_720,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/03/163620630_1147015789056034_4547111512686860592_o-720x1024.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_687,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/03/163235555_1147015825722697_4033138308599579702_o-687x1024.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_725,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/03/163334066_1147015855722694_4230697488425927237_o-725x1024.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_948,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/03/163746719_1147015905722689_478333022570849598_o-948x1024.jpg)
Поділись з друзями!
Ольга Попенко звернулась до правоохоронців щодо поширення наклепів в бік посадовців міської ради. Поліція прийняла звернення. Чи зареєструє заяву поліція із внесенням в ЄРДР поки не відомо.