Нещодавно пішла з життя шанована лікар-педіатр, яка лікувала тисячі пирятинців протягом багатьох років, Катерина Григорівна Захаренко.

Зараз майже дві тисячі пацієнтів залишилися без свого сімейного лікаря. Батьки дітей розгублені і не знають, куди тепер звертатися і як забрати картки.

Ситуацію прокоментував керівник «Пирятинського центру первинної медико-санітарної допомоги» Єгор Киричевський.

Пане Єгоре, зараз багато батьків скаржаться, що інші педіатри відмовляються приймати дітей. Що робити батькам?
Лікарі, які відмовляються оглядати пацієнтів, – це ФОПи. Вони не підпорядковані ЦПМСД і ми не можемо на них вплинути. У даній ситуації діти з 9 років можуть задекларуватися у сімейних лікарів нашого центру: Прокопенко Ольги Олександрівни чи Іриніна Валерія Дмитровича.

Чи намагаєтесь якось поліпшити ситуацію?
Наразі ведуться перемовини з педіатрами з інших міст, щоб вони переїхали на роботу в Пирятин.

Чи можуть батьки звернутися до педіатрів, з якими не заключені декларації?
У разі потреби батьки можуть звернутися будь яких педіатрів що працюють. В тому числі і до педіатрів-ФОПів у Пирятині для консультації. Для декларації потрібні вільні місця у лікаря. Проте звернення до ФОПів – скоріше як прохання, а не вимога.

Куди ще можуть звертатися батьки за допомогою педіатра?
У нас є люди, які заключали декларації в Гребінці і в Лубнах. Тому, батьки можуть звертатися і заключати декларації також в інших містах. Це незручно, але поки що так.

Як батькам, діти яких були пацієнтами Катерини Григорівни, забрати картки, куди звертатися?

Для того, щоб забрати свої картки, батькам пацієнтів треба звернутися в сусідній кабінет, до медсестри лікаря-педіатра Бражник Оксани Олексіївни. Кабінет знаходиться навпроти кабінету їнього колишнього лікаря.

Читайте також:

ТЕПЕР В ЛУБНАХ БУДУТЬ ВИКЛЮЧНО СПОРТИВНІ ДІТИ

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon