СБУ викрила масштабну партію наркотиків За результатами тривалої багатоходової спецоперації співробітникам спецслужби вдалось задокументувати протиправну діяльність транснаціонального організованого злочинного угруповання, яке складалося з громадян Туреччини. Наркоділки планували переправити героїн до Євросоюзу нібито під виглядом дипломатичного вантажу. Вони організували ввезення наркотика на територію України на судні, яке прибуло до Одеського порту у грудні минулого року.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_488/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/01/135776658_2910133522549967_8647543787874318553_o-1024x488.jpg)
Героїн було приховано в контейнері серед продуктів харчування. Оперативники спецслужби затримали трьох іноземців у Львові під час фасування наркотиків в орендованих складах. Цього ж дня тут було затримано громадянина Туреччини – одного з організаторів наркотрафіку. Під час слідчих дій правоохоронці виявили 1035 кг речовини, готової до транспортування. Проведення експрес-тестів дало можливість встановити, що це героїн. Вартість вилучених наркотиків за цінами чорного ринку становить понад 2,3 мільярди гривень.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/01/imgonline-com-ua-Resize-mn95zOHFMQCaU5-1-1024x114.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_481,h_343/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/01/1567448156_ads-1-1024x732.jpg)