Працівники Пирятинського крєзнавчого музея, разом з краєзнавцями, збирають документи, світлини, спогади людей, досліджують історію Пирятинщини.Видають нариси. Молодь використовує, їх під час написання наукових робіт.Учні Пирятинського ліцею, отримали нагороди в 2021р.( за роботу ” Історія залізниці на Пирятинщини.”)Олександр Вовк один із перших (більше 10 років працював над цією темою) висвітлив та презентував .(2019р.)Збір матеріалів продовжуємо.ДОЛУЧАЙТЕСЯ! Фото (січень-лютий 2021р.) – написала директор музею Наталія Купріян
Нагадаємо, у минулому році за підтримки відділу культури і туризму Пирятинської ОТГ було видано книгу місцевого краєзнавця Олександра Вовка “Історія та сучасність залізниці на Пирятинщині”
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_683/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/02/79693394_2584964148207134_3757928656937156608_o-1024x683.jpg)
Поділись з друзями!