З ініціативи Північно-східного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті (УІНП) Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім. Олеся Гончара влаштувала інтернет-перегляди історичних документальних відеоматеріалів.

Ці просвітницькі заходи присвятили Дню Соборності України. Зокрема, на офіційній Фейсбук-сторінці бібліотеки відбулися  перегляди документальних відеоматеріалів, присвячених Акту Злуки між УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року.

Про це повідомили в соціокультурному відділі обласної  бібліотеки для юнацтва та Полтавському офісі Північно-східного відділу УІНП.

Зокрема, глядачам було запропоновано розповідь про подію більш ніж сторічної давнини від студії українського історичного відеопродакшну «Wild Fox Film – твоя історія!», яка створює якісні наукові матеріали у популярному форматі. У відео використані матеріали Центрального державного кінофотофоноархіву України.

Ще одне відео «Акт злуки: відтворення історичної правди» створене у 2011 році Львівським державним телебаченням.

 «Карантинні обмеження спонукають концентруватися на поширенні важливих історичних знань у мережі інтернет, зокрема у Фейсбуку. Одним із ефективних  способів  є інтернет-перегляди», – вважають бібліотекарі та співробітники УІНП.

Північно-східний відділ УІНП

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon