![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_960,h_720/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/223219024_5778287225578286_2903662742924146654_n-1.jpg)
Древо роду кобзарського
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/compass.png)
Етно-фестиваль у Крячківці
Міжнародний кобзарський фестиваль представляє традиційне українське кобзарство, майстрування традиційних музичних інструментів та сучасні музичні гурти.
![223304429_4126578384086895_7917784108991300457_n 223304429_4126578384086895_7917784108991300457_n](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/223304429_4126578384086895_7917784108991300457_n-429x550.jpg)
Танці
![20210724_170602 20210724_170602](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/elementor/thumbs/20210724_170602-scaled-paqcnva1g0355uy75ovyogd2d4skuqg7q4zgj4nb7o.jpg)
Традиційні виставки ремесл
![223622125_5778291298911212_6002160736395695521_n 223622125_5778291298911212_6002160736395695521_n](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/elementor/thumbs/223622125_5778291298911212_6002160736395695521_n-paqcu7otkqrtj3qf3xmb0cq2prirt6mzljig5d8n7o.jpg)
Гості з Криму Ельвіра Сарихаліл та Ігор Ходжаніазов
![20210724_170607 20210724_170607](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/elementor/thumbs/20210724_170607-scaled-paqd4ce2ukyy2s5xowe5rtxstb26fex8qarwrnefo0.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_150,h_150/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/20210724_102213-150x150.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_318,h_159/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/images-4.jpg)
Фестиваль 2021
Цьогорічний фестиваль зібрав десятки учасників з різних куточків як України – так і світу. Вперше на захід приїхали учасники з Криму Ельвіра Сарихаліл та Ігор Ходжаніазов.
До організації проведення у цьому році вперше долучилась і влада Пирятина.
Колектив "Древо"
Фестиваль тривав 3 дні. За цей час родина Фединських прийняла близько 500 гостей
![20210724_151144 20210724_151144](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/elementor/thumbs/20210724_151144-scaled-paqdjp3a4qca2x00y77ub35wu1koutjdw6n3dljn34.jpg)
![20210723_191051 20210723_191051](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/elementor/thumbs/20210723_191051-scaled-paqdkski3rubmjeojoa67t79s863u3w41m1hj7x3ts.jpg)
![20210723_184254 20210723_184254](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/elementor/thumbs/20210723_184254-scaled-paqdmtvwwumos4g6njz2map84a4qihz6boxcyswecg.jpg)
У цьому році перший з трьох днів фестивалю вирішили розпочати у Березовій Рудці, на території палацу Закревських. Спеціально для відвідувачів було відкрито доступ до маєтку, тож гості заходу могли оглянути архітектурну пам’ятку з середини
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_485,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/20210723_191154-485x1024.jpg)
Сцену було облаштовано перед палацом середини 19 ст, архітектора Євгена Червінського.
Тут тричі гостював Тарас Шевченко
- Провідні ансамблі старовинної музики відтворили атмосферу вечірок у панських маєтках ранньомодерної України та Європи, а також виконали барокові та ренесансні композиції
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_303/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/20210723_194956-1024x485.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_2560,h_1213/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/20210723_195005-scaled.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_303/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/20210723_190943-1-1024x485.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_303/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/20210723_191800-1024x485.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_303/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/20210723_192349-1024x485.jpg)
Дргуий день фестивалю вже традиційно відбувся у Крячківці
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_303/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/20210724_110027-1024x485.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_303/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/20210724_120326-1024x485.jpg)
Цьогоріч до Крячківки міська рада спеціально запустила автобус, який відвозив охочих з Пирятина вранці та в зворотньому напрямку ввечері.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_341/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/епртап-1024x546.jpg)
У суботу виступили гурти “Зілля”,”Буття”, “Древо”, “Цокотухи”, майстер-клас із старовинних танців для всіх охочих влаштував Олег Бут. Місцевий житель Віктор Чуприна продемонстрував власні знахідки старожитностей. Він також навчав бажаючих стрільбі з лука.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_960/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/IMG_5591-683x1024.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_341/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/егрпр-1024x546.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_341/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/ргомшл-1024x546.jpg)
Що цікавого є у Крячківці ще?
Комплекс будинків був зведений у 90-х роках XIX ст. в центральній частині села
Маєток родини Липських — розташований у селі Крячківка, за 17 кілометрів від Пирятина. Нині від маєткового комплексу зберігся лише центральний будинок, що був збудований у кінці XIX ст. Будинок споруджено із цегли, одноповерховий. Належав професору медицини Липському Олександру Лукичу, а після його смерті представникам родини Липських.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_554,h_329/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/зоряна.png)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_485/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/06/203762191_2315376978593811_899700160728374719_n.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/05/вікна-соборна-13.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_424/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/225011597_10219476632442542_5801868347636317197_n-1024x678.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_424/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/224908697_10219476617802176_5785889338074251608_n-1024x678.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_424/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/223575631_10219476611322014_6063377392831880061_n-1024x678.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_341/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/Без-имени-1-1024x546.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_341/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/жхїхєзжх-1-1024x546.jpg)
Свою поезію на фестивалі презентував поет Сашко Кучеренко
- Олександр Кучеренко, (псевдоніми Олександр Обрій, Сашко Обрій, нар. 20 травня 1991, Южноукраїнськ, Миколаївська область, Україна) — український поет. Лауреат Премії імені Василя Симоненка, член Національної спілки письменників України (НСПУ).
організатор
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/1596461591-692.jpg)
Юрій Фединський народився 1975 року. бандурист, композитор, займається українською кобзарською традицією (співає традиційний кобзарський репертуар під супроводом), є продюсером народних ансамблів, робить музичні інструменти, звукорежисер,
культурний активіст, педагог.
Американець за паспортом - Українець за покликанням
- Народився в США, і приїхав на батьківщину предків — до Києва після розпаду СРСР, щоб удосконалити знання в грі на бандурі. Вступив до класу бандури професора С. Баштана, але згодом відійшов від академічного навчання й почав займатися кобзарством і створювати музичні ансамблі, використовуючи український фольклор[2].
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_63/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/05/imgonline-com-ua-Resize-CfPIggeEJX8v-1024x100.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_341/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/енркіенр-1024x546.jpg)
Ельвіра Сарихаліл та Ігор Ходжаніазов
Вечірня сцена показала гостям моновиставу полтавки Катерини Гаврилової “Аурвіль”.
музику, під яку не можливо було не танцювати
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_427/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/223280466_182685863893438_8312712344115101699_n-1024x683.jpg)
А коли учасники фестивалю вже зручно вмостилися у своїх спальниках навпроти сцени та пили гарячий чай – на сцену вийшов новостворений харківський гурт “ХІМ” який запалив справжню ірландську музику, під яку не можливо було не танцювати
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_341/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/нракн-1024x546.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_427/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/223701230_182686147226743_8677896759667351595_n-1024x683.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_424/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/225011597_10219476632442542_5801868347636317197_n-1-1024x678.jpg)