У Києві відремонтували ще одну стару полтавську електричку. Тепер вона долає 192 км між Полтавою і Гребінкою за 3,5 години, а квиток коштує всього 54 грн
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_682/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2023/05/elektrychka-3-1024x682.jpg)
16 травня із вокзалу Полтава-Південна здійснила свій перший рейс модернізована електричка «Полтава — Гребінка». Ризький електропоїзд із полтавського депо пройшов капітальний ремонт у Києві, де на потужностях «Укрзалізниці» провели глибоку модернізацію.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_682/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2023/05/elektrychka-7-1024x682.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_682/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2023/05/elektrychka-4-1024x682.jpg)
Оновили системи керування та електроніку у кабіні машиніста. Додали відеонагляд за салоном і бортами. На робочому місці машиністів встановили мікрохвильову пічку для локомотивної бригади. Оновили систему сповіщення пасажирів.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_682/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2023/05/elektrychka-2-1024x682.jpg)
У салоні з’явилося яскраве освітлення, тоновані вікна та електронне табло. Пасажири тепер сидітимуть на комфортних сидіннях. Практично у кожному вагоні є кріплення для велосипедів. Облаштовані пандуси, місця для людей з інвалідністю. Повністю оновлені санвузли, у тому числі у першому та останньому вагонах електропоїзда вони збільшенні за розміром для можливості користування пасажирами з інвалідністю. Крім того, саме в них додатково облаштовано пеленальний столик для пасажирів із дітьми. Після ремонту у салонах з’явилися навіть USB-роз’єми для зарядки гаджетів.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_750,h_1000/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2023/05/elektrychka-5.jpg)
Модернізований потяг відправляється зі станції Полтава-Південна о 15:52 і йде на Гребінку в режимі експрес, зупиняючись лише на 11 станціях: Полтава-Київська, Решетилівка, Братешки, Сагайдак, Яреськи, Гоголеве, Миргород, Ромодан, Лубни, Вили і Лазірки, Гребінка. У Гребінку приміська електричка прибуває о 19:40 годині. У зворотному напрямку із Гребінки потяг відправляється о 5:10 ранку і прибуває у Полтаву о 9:21.
Графік руху модернізованого потягу.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_905,h_397/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2023/05/grafik-1.png)