Угорська державна залізниця (MÁV) надає свій рухомий склад, щоб евакуювати українців за кордон, а також безкоштовно доправляє їх територією своєї країни.

Джерело: ZMINA

Нижче перелік потягів, якими можуть скористатися українці.

Проїзд з України до Угорщини

Щодня Київ-Львів-Мукачево-Захонь (Záhony)-Будапешт (Budapest): безпересадковий спальний вагон – подальше проходження через Дьйор (Győr) до Відня (Wien).

Щоденно Мукачево–Чоп–Захонь (Záhony)–Ніредьгаза (Nyíregyháza)–Дебрецен (Debrecen) – Будапешт (Budapest): поїзда InterCity.

9 разів на день Чоп–Захонь (Záhony): прикордонні пасажирські поїзди, з пересадкою на станції Захонь далі по напрямку Ніредьгаза–Дебрецен–Будапешт. Кількість місць збільшена.

Проїзд територією Угорщини

Захонь–Будапешт, 6 поїздів InterCity щодня, зупинки у Ніредьгазі та Дебрецені. 

6 додаткових щоденних поїздів, які прямують до Будапешта без проміжних зупинок (час у дорозі близько 4 годин).

Квиток солідарності

Кожен, хто має посвідчення особи (ID-карту, паспорт), виданий владою України, може безкоштовно їздити поїздами в Угорщину так званим квитком солідарності. Це також стосується дітей, які подорожують з українськими пасажирами, і не мають власних документів, що засвідчують особу.

Квиток солідарності перед поїздкою слід придбати лише у касі, він не продається в автоматах чи онлайн. Якщо на станції посадки немає каси, квиток солідарності необхідно придбати у провідника на борту поїзда. Купуючи квиток, необхідно вказати пункт призначення вашої подорожі. Квиток можна придбати для проїзду між будь-якими станціями в Угорщині. Лише один пасажир може подорожувати з одним білетом солідарності. Квиток солідарності має бути у всіх пасажирів незалежно від віку.

Безкоштовний квиток солідарності дійсний у 2-му класі.

Для подорожей Західною Європою

Для поїздок до Австрії та Словаччини видається квиток солідарності до останньої станції в Угорщині. У цих двох країнах власники українських посвідчень особи можуть продовжувати свої поїздки безкоштовно (до 7 березня у разі Австрії).

Для виїзду з Угорщини, окрім Австрії та Словаччини, необхідно купити міжнародний квиток. Рекомендуємо придбати міжнародний квиток на великих вокзалах Будапешта.

Інформацію про розклад поїздів та поточну транспортну ситуацію можна отримати за адресою: www.mavcsoport.hu.

Ви також можете зателефонувати до кол-центру MÁVDIREKT

за телефоном +36 1 3 49 49 49 (безкоштовно).

Читайте також:

У НАШОМУ КРАЇ ОНОВИЛИ ВКАЗІВНИКИ РУХУ.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon