Команда дівчат-підлітків із Черкаської області, випускниці проєкту «Girls Leadership Academy», який реалізувала ГО «Жіноча Ліга» у межах програми EU4Youth Alumni за підтримки Європейського Союзу, Дарина Линник та Ірина Іванюк організовують власний всеукраїнський поетичний проєкт «Поетична ДНК».

Мета проєкту – показати громадськості, що україномовна література розвивається і є прекрасною, розкрити таланти молодих людей, стати для них першим кроком на шляху до творчої самореалізації.

Ми прагнемо зібрати найкращі вірші молодих авторів(-ок) і видати їх у збірці «Поетична ДНК», організувати поетичний вечір, зібравши спільноту поціновувачів літератури та популяризовувати поезію у соціальних мережах.”, – говорять організаторки проєкту.

До проєкту прагнуть залучити талановиту молодь з регіонів та маленьких громад, аби вони мали можливість для показати себе та свою творчість.

Проєкт дає молодим творчим людям можливість: 

  • опублікувати до 5 своїх віршів;
  • продекламувати свої твори на широкий загал;
  • знайти однодумців та підтримку;
  • отримати круті подарунки.

Подача анкет на участь у публікації віршів у збірці «Поетична ДНК» відбудеться до 10 вересня 2021 року за посиланням https://forms.gle/WtaSsmWz6k3bA5P79

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon