З 23 вересня 2021 року по всій Україні буде запроваджено жовтий рівень епідеміологічної небезпеки. Таке рішення прийме комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Про це сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко
«Через два дні на засіданні комісії ТЕБ і НС з нуля годин на всій території країни буде введений жовтий рівень епідеміологічної небезпеки. У ньому бізнес буде вибирати: або працювати за обмеженнями, наприклад, в кінотеатрах 50% заповненості, або вакцинований колектив, і 100% заповненості» – сказав Ляшко
Міністр додав, що ті ж норми стосуються масових заходів, релігійних установ і закладів громадського харчування. Освітня сфера працюватиме, якщо в установі буде понад 80% вакцинованих педагогів
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_904/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/09/113764733_-01-01-2-1.jpg)
Поділись з друзями!