Воєнні злочинці, тікаючи від українських захисників, нерідко залишають замасковані пастки, що можуть нашкодити цивільному населенню. Зважаючи на реальні та потенційні загрози війни, особливо небезпечними зараз є лісові масиви, поля та узбіччя доріг.

Національна Поліція в Полтавській області радить утриматися від заміських прогулянок лісами, просіками та польовими дорогами, де можуть бути приховані вибухівка, міни чи «розтяжки», а також просить завжди уважно дивитися під ноги та зайвий раз не ризикуйте!

Якщо ви виявили підозрілий предмет:

⚠️ у жодному разі не торкайтеся та не намагайтеся перенести його чи самостійно знешкодити;

⚠️ відійдіть якомога далі від підозрілого предмета (за можливості позначте місце знаходження та обмежте доступ до нього інших осіб), попередьте перехожих про можливу небезпеку;

⚠️ негайно повідомте про виявлений предмет підрозділам ДСНС «101» або до поліції «102». АЛЕ, перш ніж телефонувати, відійдіть на значну відстань від небезпечної ділянки;

⚠️ дочекайтеся прибуття спеціалістів.

❗️Закликаємо батьків пильнувати своїх дітей та навчати їх правил безпечної поведінки. Уважно стежте, щоб вони ніколи не торкалися сторонніх предметів.

Читайте також:

ЗАТРИМАЛИ ДВОХ МЕШНКАНЦІВ ПОЛТАВЩИНИ, ЯКІ НАМАГАЛИСЯ ПЕРТНУТИ КОРДОН

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon