Комісії з ТЕБ і НС при міській раді Пирятина вирішила продовжити дистанційне навчання у школах громади.

На сьогодні на стаціонарному лікуванні у Пирятинській лікарні перебуває 54 хворих з підтвердженим діагнозом коронавірус, заповненість ліжкомісць, передбачених для лікування ковід-хворих, становить 90% (всього відділення лікувального закладу розраховані на одночасне перебування 60 таких осіб). Протягом останніх двох днів зафіксовано 75 нових випадків захворювання на коронавірус, за два останні тижні – 292 нових випадки. Приріст захворюваності складає 73,98%. На даний час активно хворих – 442 особи. За даними педіатрів, що здійснюють свою практику у Пирятині, з проявами респіраторних хвороб наразі 171 дитина (це діти, які зверталися за допомогою до лікарів).” – повідомили в міській раді

Дистанційне навчання вирішили продовжити до 21 листопада. Також прийняли рішення посилити карантинні вимоги до пасажироперевезень в громаді, створити рейдові групи для перевірки суб’єктів господарювання на предмет дотримання карантинних обмежень.


Громадським транспортом мають право користуватися пасажири за наявності довідок про щеплення, сертифікатів про вакцинацію, ПЛР-тестів.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon