Трьох депутатів виключено з фракції «Батьківщина» Полтавської обласної ради.

Станом на сьогодні, деякі депутати, які пройшли по списку від партії «Батьківщина», вдалися до маніпуляцій у ЗМІ, прикриваючись захистом інтересів простих громадян. Викривлення інформації в своїх цілях, бажання задовільнити певні власні забаганки – це єдине, що їх турбує, але аж ніяк не благополуччя людей. Передусім вони захищають свої інтереси, а це абсолютно іде в розріз ідеології інтересів партії «Батьківщина». – написали на офіційній сторінці партії

Оскільки дії цих депутатів неприпустимі та не є правомірними, а їх переконання не відповідають інтересам та ідеології партії, тому, керуючись чинним законодавством, Президія партії прийняла рішення про виключення з фракції ВО «Батьківщина» депутатів: Степаненко І.В., Сидоренко І.І., Богдана Р.Д. – говорять в Батьківщині

Нагадаємо, Руслан Богдан був Народним депутатом від 151 округу. Під час його каденції Андрій Сімонов тісно співпрацював з ним, і називав чи ненайкращим і найчеснішим депутатом. Разом з Богданом Сімонов активно розвозив продуктові набори селянам. За неофіційною інформацією, Богдан є одним з інвесторів нинішнього мера під час його виборчої кампанії за пост голови Пирятинської громади.

Також Руслан Богдан у своїй власності Богдан мав газову компанію “Промгаз України” , і за неофіційною інформацію він причетний до видобутку газу в Полтавській області компанією “Прайм-газ”

Підприємство зареєстроване у Києві, до останнього часу належала австралійській «Hawkley Oil and Gas», яка контролювала «Прайм-газ» через кіпрську офшорну компанію «Джаніта Глобал Лімітід». 11 листопада 2016 року австралійська компанія заявила, що продала українські родовища Tomeas Assets Limited за 1 млн доларів. З новим власником прийшли й нові офшорні засновники — «Нелпідас вентурес» (Кіпр) та «Артеміа холдінг» (Сейшели).

Зазначимо, що керівником «Прайм-газу» є Євген Оболоник. Також він раніше фігурував серед засновників «Укргеоінвест». Саме цій компанії до 2013 року належали родовища, які нині розробляє «Прайм-газ». Першим засновником «Укргеоінвест» був Роман Сторожев, який у 2013 році очолював Держгеонадра — державний орган, що видає спецдозвіл на розробку надр. Припускаємо, що передача дозволу «Прайм-газ» була потрібна, щоб уникнути конфлікту інтересів. Зауважимо, що Роман Сторожев був помічником, на громадських засадах, нардепа від «Батьківщини» Руслана Богдана.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon