Із 13 лютого 2021 року компанія, яка забезпечувала газопостачанням 63 тисячі побутових клієнтів у місті Лубни та Лубенському районі П припинила постачати газ населенню.

Що робити споживачам?

Відповідно до Правил постачання природного газу цих клієнтів тимчасово обслуговуватиме постачальник «останньої надії» (ПОН) – Газопостачальна компанія «Нафтогаз України». ПОН – це тимчасовий механізм страхування побутових споживачів. Він дає можливість клієнтам, що раптово втратили постачальника, не залишитися без газу, поки вони не виконають перехід до нової газопостачальної компанії.

Що робити мешканцям Лубен та району?

Надалі для безперебійного газопостачання мешканці міста Лубни та Лубенського району Полтавської області мають обрати та підключитися до ринкового постачальника газу. Станом на сьогодні в Україні газ побутовим клієнтам постачають понад 50 компаній. Обрати постачальника та порівняти ціни можна на онлайн-ресурсах «ГазПравда» (https://gazpravda.com.ua/) або «Газотека» (https://gasoteka.ua-energy.org/).

Як підключитися до “Нафтогаз України”?

Якщо клієнт бажає підключитися до компанії “Нафтогаз” необхідно подати заявку на приєднання. Зробити це можна онлайн – на сайті gas.ua або у веб-версії Приват24, а також офлайн – у відділенні Ощадбанку (м. Лубни, вул. Ярослава Мудрого, 47а).

Із 23-го лютого подати заявку на підключення до ГК «Нафтогаз України» клієнти також зможуть у мобільних точках обслуговування банку ПУМБ за адресами: – м.Лубни, пр.Володимирський, 38 (магазин «Жжук») – пр.Володимирський, 98 (магазин «Лісогор»)

Клієнту необхідно заповнити коротку форму та надати мінімальний перелік документів – паспорт (лише за умови подачі заявки у відділеннях банку), ІПН, документ про право власності на житло та згоду співвласника, якщо право власності оформлено на кількох співвласників житла (шаблон заяви – на сайті gas.ua у розділі «Стати клієнтом»), а також надати свій EIC-код (16-значний персональний газовий номер об’єкта).

Яка ціна на газ у ГК «Нафтогаз України»?

Гранична ціна на блакитне паливо у лютому та березні регулюється постановою Кабінету міністрів України № 25 від 18 січня 2021 р. та не може перевищувати 6,99 грн/куб.м. Компанія як ціновий лідер встановила для споживачів нижчу за установлену урядом граничну ціну за рахунок мінімальної власної націнки. Ціна на природний газ у січні та лютому для побутових споживачів у рамках тарифного плану «Місячний» складе 6,86 грн/куб.м із ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Вартість газу для клієнтів ПОН у січні та лютому дорівнює 6.99 грн/куб.м із ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

Не зволікайте з подачею заявки. ПОН – це лише тимчасова страховка. Порівняйте ціни, рівень сервісного обслуговування та оберіть свого ринкового постачальника вже зараз.

Що робити з показами лічильника?

Наразі показники лічильника потрібно передавати до  АТ «Лубнигаз», який здійснює облік газу абонентів. Абонентські зали підприємства працюють у звичайному режимі. 

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon