У Полтавській області показники захворюваності та смертності одні з найбільших в Україні, – Віктор Ляшко про ситуацію з COVID-19

Advertisement

Найбільш критична ситуація у Чернігівській та Полтавській областях, де показники захворюваності та смертності є одними з найбільших серед регіонів України та порівняно з аналогічними показниками великих європейських країн.

Про це у Facebook повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Чернігівська та Полтавська області наразі найбільше потребують збільшення охоплення тестуванням задля посилення контролю над поширенням захворюваності на COVID-19.  Саме для збільшення потужностей ці області вже отримали субвенції на модернізацію клініко-діагностичних лабораторій у лікарнях в розмірі 19,5 та 9,2 млн грн відповідно”, – повідомив Ляшко.

Також збільшення обсягів тестування потребують Хмельницька, Житомирська, Дніпропетровська, Львівська, Харківська і Закарпатська області.

МОЗ оновило алгоритм тестування на COVID-19 , за яким розширено перелік осіб, що підлягають обов’язковому тестуванню та додано можливість визначення підтвердженого випадку за результатом швидкого тесту на антиген.

Виконання зазначених рішень дозволять вже у найближчим часом збільшити обсяги тестування та посилити контроль над поширенням захворюваності на COVID-19”, – резюмував Ляшко.

3 автівки зіткнулися неподалік Пирятина

112 нових хворих за добу у Лубенському районі

ДТП на в’їзді до Пирятина

Таліби обезголовили волейболістку збірної Афганістану

У Чорнухах демонтували будинок культури

Поділись з друзями!
error0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.