“Пирятин – поза часом” – найоригінальніше видання, яке побачила Пирятинська громада. Адже це не просто текст із ілюстраціями – це справжній шедевр сучасного образотворчого мистецтва. Ідея створення Альбому належить Олені Гуленко,начальнику відділу культури і туризму. Втілили її спільно із пирятинськими художниками.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_683/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/03/DSC_4492-1024x683.jpg)
Презентація припала на День народження Тараса Шевченка, тож пісні та вірші цього дня були на слова Кобзаря.Хоча справедливо зауважила ведуча, що Шевченко – це найперше художник, саме його художній хист привів його до Петербурга.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_837/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/03/photo_2021-03-09_19-29-47-1024x837.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_683/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/03/159188343_3748466575188988_2829257109089618325_o.jpg)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Пирятині експонують виставку Інституту нацпам’яті про творців незалежності
На заході не було місця завченим фразам чи стандартним виступам. Як і завджи працівники відділу Олена Гуленко та Наталія Половка організували оригінальне дійство із новими для публіки концертними номерами. Артисти були з різних куточків громади – Харківець, Прихідьок, Олександрівки.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_683/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/03/DSC_4463-1024x683.jpg)
На презентацію зібралися як метри живопису – Олексій та Оксана Іванюки, Володимир Потьомка, так і молоді яскраві художники – Юлія Михно, Дарія та В’ячеслав Оропаї, Віра Докучаєва, Анастасія Олексенко, Анна Острянська. Автор малюнку з обкладинки Володимир Немира подумки був із мистецьким зібранням, так він запевнив в коментарі в фейсбуці коли дивився пряму трансляцію заходу. До речі,робота пана Немири залишається в Пирятинській громаді – і буде експонуватися в Пирятинському краєзнавчому музеї та інших закладах культури в майбутньому.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_683/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/03/DSC_4497-1-1024x683.jpg)
Як сказав філософ та історик Валерій Квач: цей експеримент вдався! Тож вітаємо громаду із новим культурним надбанням!
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_614/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/03/158867015_3748466611855651_1659027955021391961_o.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_683/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/03/159072696_3748467068522272_8485626134308160306_o-1024x683.jpg)