Новий міст у Кременчуці збудує турецька компанія “Dogus Insaat Ve Ticaret A.S.”

Саме ця компанія виграла торги на аукціоні із закупівлі робіт з будівництва Кременчуцького вантового моста, з ціновою пропозицією 11 млрд 248 млн 800 тис. грн.

Тепер у визначений законодавством термін буде оголошено про переможця закупівлі та підписано відповідний договір.

Кременчуцький міст повинен стати показовим проєктом. Він враховує як сучасні світові підходи до проєктування, будівництва, так і потреби вітчизняних виробників — адже 95% матеріалів будуть українські”, – прокоментував результат аукціону глава “Укравтодору” Олександр Кубрак.

Згідно ТЕО, новий міст буде вантових і матиме 4 смуги руху — по дві в кожному напрямку. На правому березі Дніпра він буде з’єднуватися з дорогою Н-08, на лівому — з нинішньою вулично-дорожньою мережею Кременчука. У цих точках передбачено будівництво транспортних розв’язок в різних рівнях. Загальна довжина споруд складе понад 3 км. Довжина самого ж мосту разом з під’їздами буде 1.7 км. Роботи планують повністю завершити за 3 роки

Зараз єдиний діючий міст у Кременчуці — Крюківський. Він знаходиться в аварійному стані. При цьому, через нього проходять дві важливі для регіону державні дороги Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя та М-22 Полтава — Олександрія. Найближчі до міста автодорожні мости, які відповідають умовам сучасного руху, знаходяться в радіусі 500 км.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon