12 млн 800 тисяч. Саме таку суму назививав міський голова Андрій Сімонов у відповідь на питання, чи будуть достатньо фінансувати культуру у 2021 році.

Кошти на зарплати ВСІМ працівникам галузі закладено, не переживайте“, – повторював мер, як мантру.

У той час як мене 10 полісменів винесли із зали засідань, бо я розклеював плакати про майбутню загибель галузі культури в нашій новій великій ОТГ. Минуло 2 місяці – так в чому ж я був не правий, панове?! Відділ, який до останного виступав проти закриття закладів культури і вибивав кошти на заходи, ліквідовано. На черзі – заклади. Ось проект рішення про закриття 2 сільських бібліотек! І це тільки березень. На черзі інші села. Ймовірно, Білоцерківці, Грабарівка, Кроти, Гурбинці, Калиновий Міст… І там же клуби. А “гарантії” міського голови можна спокійно засунути в ср**у! І не треба мене виправляти, культура тут більше не живе.

Проект передбачає перейменування поки що 2 бібліотек у бібліотечні пункти. Але бібліотечні пункти не передбачають окремого працівника! Тобто раз на місяць, а то і рідше буде приїздити працівник в село і видавати книги. Причиною закриття є скорочення видатків. Нині ж бюджет громади “тріщить” по швам. Коштів вистачає лише на зарплати і премії працівникам ради, яких в порівнянні з минулим роком збільшилось вже більше чим у два рази. Таким чином заощадити вирішили на тому, що нашій громаді не потрібно – а саме культурі. Якщо закрити бібліотеки з клубами, то не треба і зарплату платити людям і ремонти робити в приміщеннях. Але як бути з передвиборчою програмою мера, в якій обіцяли розвиток культури на селі? Повторюємо: засуньте в ср**ку! Не до культури в нашій ОТГ.

Приєднуйся до нас в Instagram Facebook Telegram

АВТОР: Вадим Кирпиченко

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon