Цього року агентство місцевих доріг Полтавщини вирішило посилити взаємодію з громадами області щоб спільно вирішувати питання ремонтів місцевих доріг. Протягом минулого місяця предствники організації зустрилися з керівниками усіх громад області та запропонували долучитися до ремонтів на умовах співфінансування. Об’єкти для ремонту мали обрати керівники громад, а агентство місцевих доріг – ремонтувати та співфінансувати. На сьогодні вже 8 громад визначили ділянки для ремонту, підписали договір та профінансували роботи, тож днями в цих громадах вже розпочнуться роботи. Пирятинської громади в цьому переліку немає, хоч міський голова Андрій Сімонов неодноразово наголошував, що вів перемовини стосовно ремонту доріг. Зокрема мова йшла про такі напрямки як дорога “Березова Рудка-Нові Мартиновичі” та дорога від Харківець до Каплинців.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_441/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/04/Без-імені-2-1024x441.png)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_575/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/04/screenshot113-1024x575.jpg)
Також варто зазначити, що в рейтингу громад Полтавщини, які брали участь у співфінансуванні ремонту місцевих доріг в попередні роки, Пирятинщина посіла останнє місце.