Ситуація навколо тарифів Лубнигаз за транспортування газу продовжує загострюватися. Після перекриття траси під Лубнам – естафету приймає Пирятин.
Ексдепутат міської ради Олександр Жайворонок закликав людей у неділю, 10 січня перекривати Київ-Харків в районі Великої Кручі. Блокувати дорогу вирішили в цьому місці, адже саме там знаходиться найближчий пішохідний перехід в Пияртині. Організатори акції запрошують жителів громади зібратися о 12 годині біля адмінбудинку, і вже звідти вирушити до Кручі.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_575,h_193/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/01/image-2.png)
Поділись з друзями!