Церква Християн Віри Євангельської зібрала продуктові набори для дітей сиріт, та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та проживають в Пирятинській громаді.
Також прихожани встановили біля церкви імпровізоване різвяне містечко за мотивами народження Ісуса. Біля копмозиції є чудова фото зона та живі тварини. Містечко буде працювати до 8 січня. Тож бажаючі можуть відвідати його за адресою: пл. Героїв Майдану 12
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_960,h_720/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/01/134905254_3500194316696424_9172365217257105297_n.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/01/imgonline-com-ua-Resize-mn95zOHFMQCaU5-1-1024x114.jpg)
Поділись з друзями!