На позачерговій сесії Пирятинської міської ради до міського голови звернувся депутат Олексій Гусак стосовно ситуації з приміським сполученням.
“До мене зараз звернулося дуже багато людей зі скаргами через відміну маршрутів на села. Особливо жителі Теплівки. Дужу багато людей їздять в місто на роботу кожного дня саме громадським транспортом. Зараз у людей постала проблема і ніяк добиратися на роботу. Треба це питання якось швидко вирішити нам.”, – сказав Олексій Гусак
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи дійсно в Смотриках діяли “чорні” реєстратори
Міський голова Андрій Сімонов сказав, що проблема дійсно є і треба її вирішувати.
“Дійсно, зараз через ситуацію з коронавірусом відмінили автобуси. Ми вас почули і думаю, що ми зберемося та обговоримо це питання на комісії“, відповів міський голова
Щоправда не повідомив, коли, з ким і на якій комісії буде обговорення
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_681/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/04/2559587-1024x681.jpg)