Акція біля поліції на 16:00. Мер запрошує АТОвців на 16:00 до свого кабінету. АТОвці просять перенести акцію біля поліції на 12:00. І о чудо! Мер в останній момент переносить зустріч також на 12:00.

Чи не забагато збігів? Може, пора задуматися, чому ця людина вирішила, що може маніпулювати цілими колективами та ще й ким – військовими, захисниками! Невже наш новий очільник захищає злочинців…

Сьогодні о 12 годині біля відділку поліції небайдужі – родичі, друзі, просто пирятинці – збиралися захистити право на правосуддя. Приїхав телеканал НТН. Тільки от картинки “масовки” зазняти не вдалося. Адже левова частка людей, що збиралися поставити питання поліції (більше 20 осіб) терміново запросив міський голова. Щоб телебачення не показало, як в Пирятині в притул не бачать злочинців та відпускають їх серед білого дня, звісно, треба було розігнати натовп “мирними методами! Андрій Сімонов на екстра та архітермінову нараду викликав і поліцію, і слідчого, і АТОвців! Все це наш мер зробив виключно для того, аби поліція мала змогу не відповідати на всю країну за свої дії. На своїй сторінці мер вкотре написав, що не треба паніки, бо він тримає справу на особистому контролі.

Ще одна справа “злита” працівниками пирятинської поліції. 

Слідчий повідомив:

  • Свідки вказали, що Олександра Морюхнича побив саме Денис Бохоня, але це не є підставою для висунення йому обвинувачення.
  • Денис Бохоня не є і не був оголошений в розшук.
  • Слідчний його не розшукував, так як немає для цього причин. (хоч він і переховувався майже тиждень)
  • Денис Бохоня сам через тиждень прийшов до відділку з адвокатом, бо сидів вдома і раптово почув, що його чомусь шукають.
  • Справа відкрита за статтею 125 КК України – легкі тілесні.
  • Жодних речових доказів поліція яка прибула 8 січня на побиття не вилучила.
  • На виклик приїздила не слідчо-оперативна група, а звичайні патрульні.
  • Лікарі не надали висновок, що Олександр Марюхнич перебуває зараз в реанімації,і в нього відмовили нирки саме через побиття.

Нагадаємо: В Пирятині жорстоко побили військового

Також ми передивилися графік нарад на сайті міської ради. У розділі “заходи” згаданої наради не було взагалі в планах на сьогодні.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon