Вчора відбулось засідання комісії виконавчого комітету Пирятинської міської ради по здійсненню контролю за додержанням правил при нарахуванні тарифів на житлово-комунальні послуги.
На засіданні комісії розглянуто коригування встановлених тарифів на теплову енергію, виробництво, транспортування та постачання по ПП “Хазар-2007”. Актуальність коригування встановлених тарифів обумовлена зміною ціни на природний газ, який використовується для виробництва теплової енергії з 4048,49 грн. без ПДВ до 5374,10 грн. без ПДВ, що більше на 32,7 відсотки. Відповідно проект скоригованого тарифу на теплову енергію пропонується в сумі 2113,72 грн/ Гкал, що на 13 відсотків більше від діючого.
За підсумками обговорення члени комісії проаналізували скориговану складову структури тарифів та рекомендували винести на розгляд виконкому міської ради.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_683/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2020/11/125766756_3451923754843273_5881734935551742457_o.jpg)
Поділись з друзями!