Сьогодні у Теплівці відбулась зустріч мешканців з представниками влади стосовно ситуація яка склалася з водопостачанням в селі. Комунальне підприємство яке здійснює постачання води для жителів Теплівки з має борги за електроенергію перед ПАТ “Полтаваобленерго”. Це означає, що підприємство може в будь-який момент залишитися без світла, а відповідно село – без води.
Із понад 200 споживачів лише 50 справно платять за водопостачання. Тому й виникла така ситуація, що підприємство не має коштів на оплату енергоносіїв.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_683/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/217391463_4113996951969280_6999305621399342128_n.jpg)
Заступник міського голови Олександр Котенко звернувся до людей із проханням якнайшвидше виплатити борги за водопостачання. Порадив людям донести своїм сусідам всю серйозність ситуації.
Мешканці домовились провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів села.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_683/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/217392436_4113996908635951_2392098380389406808_n.jpg)