Цього тижня Пирятином “прокотилася” хвиля масової вирубки зелених насаджень та алей. Було знищено яблуневий сад в центрі, випиляно яблуні біля ринку, на території лікарні та повністю знищено туї біля залізничного вокзалу. На позачерговій сесії міської ради Андрій Сімонов прокоментував цю ситуацію.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_498/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/04/photo_2021-04-12_11-24-24-1024x498.jpg)
“По місту було проведено обстеження дерев і виявлено ряд насаджень які треба було спиляти. Є відповідні висновки експертів. Тому не треба піддаватися на провокації. Все законно. Ми висадимо більше дерев згодом”, – сказав Андрій Сімонов.
Також він додав, що дерева біля залізничного вокзалу хоч і були повністю здорові, та їх випиляли через будівництво автомийки. Зі слів міського голови, власник замість цих дерев висадить рівно вдвічі більшу кількість, але в іншому місці.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_960,h_540/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/04/174243903_955682631866911_7000268391083785082_n.jpg)