Нині триває капітальний ремонт дороги Чорнухи-Лубни. Біля села Городище у Чорнухинському районі дорога поки що залишається у нижньому шарі асфальтобетону. Але навіть у незакінченому стані дорога є проїзною.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_782,h_846/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2020/11/Без-імені.png)
Роботи на цьому об’єкті триватимуть доки дозволять погодні умови, повідомляють в Агентстві місцевих доріг Полтавської області.
Частину дорогу ремонтують за рахунок коштів Державного дорожнього фонду. Іншу частину дороги будуть укладати за рахунок інвестиційного запозичення з державного Укрексімбанку, які вдалося вдалося залучити за ініціативи та підтримки депутата обласної ради Василя Стасовського. 28 серпня депутати обласної ради дали згоду на залучення 515 млн грн з Укрексімбанку на повноцінний ремонт дороги.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_800,h_607/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2020/11/7211191b-6cfd-4fec-9b24-f466c53bd7ee.jpg)
В Агентстві місцевих доріг Полтавської області зазначають, що дорогу Чорнухи – Лубни плануємо повністю відремонтувати до середини наступного року.