Північно-східний міжрегіональний відділ Українського інституту національної пам’яті оприлюднив на своїй офіційній сторінці у Фейсбуку відеозапис просвітницького онлайн-заходу у режимі ZOOM-відеоконференції, який наприкінці квітня провели у Полтаві до 100-річчя від часу заснування Всеукраїнського музичного товариства імені Миколи Леонтовича. 

Науково-популяризаційний «круглий стіл» засобами дистанційної освіти провели кафедра культурології Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, Північно-східний відділ Українського інституту національної пам’яті, Полтавський обласний осередок Національної Спілки композиторів України та Інститут культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

«Ця знакова подія в історії української національної культури згідно з Постановою Верховної Ради цьогоріч відзначається на державному рівні. Тож до вашої уваги відеозапис заходу про духовних спадкоємців Миколи Лисенка, які окрім творчості, ще й опікувалися справою згуртування українських музично-культурних сил», – говориться  на  офіційній сторінці Північно-східного  відділу УІНП у Фейсбуку.

Північно-східний відділ УІНП

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon