Посеред міста у сквері, де був класний новий дитячий майданчик нещодавно встановили ще новіший та ще класніший під кодовою назвою “Корабель”.

Сьогодні відвідав цей чудо-проєкт. Враження не найкращі. О 15:30 було людно. Хоча кажуть, тут завжди повно дітей. Різновікові групи окупували корабель, він двигтів і, здавалося, зараз же рушить у плавання. Діти не ламали його, але звуки були такі, ніби трощать. А знаєте чому? Бо окрім 2-річних принцес тут розважалися й 7-ми, 10-ти річні а може й трохи старші. Я підійшов запитати: “Вам що, тут цікаво?”
“Так а куди йти? -кажуть хлопці. – Біля школи ще більш дитяче”.

Bonprix UA


Єдиний нормальний варіант була “лазанка” між деревами, так її чогось прибрали“, – продовжує хлопчик років 11-ти.
Дітям у Пирятині нема куди податися. Адже, схоже, дітьми в нас влада вважає тільки тих, кому до 10. А що робити далі? Починати пити каву на зупинках? Пиво в генделиках? Чи просто тинятися поза кутками?
Сегмент 10-18 завис в повітрі і всім абсолютно начхати. Відділ освіти займається навчальними програмами, культура – концертами “40+”.

Питання висить у повітрі і висить воно дамокловим мечем над новим майданчиком, який малюки 10+ просто рознесуть своєю активністю. Так і хочеться сказати: “поверніть лазанку між деревами! Хоч щось. Чи може, буде більше?”

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon