У Пирятині стало на 2 "Почесні ветерани" більше Микола Сенчило та Валентина Димова отримали високі відзнаки "Почесний ветеран України".

Ця відзнака – це вища недержавна нагорода Ради Організації ветеранів України, затверджена IV постановою пленуму Ради організації ветеранів України 3 квітня 2009 року. Відзнака «Почесний ветеран України» виготовляється з латуні та має розмір 45 мм в діаметрі. 

Цією відзнакою президія Ради Організації ветеранів України нагороджує ветеранів, які зробили значний внесок у розвиток і зміцнення ветеранського руху, неодноразово обиралися членами рад первинних, районних, міських, обласних, Ради Організації ветеранів України, інші ветерани, які беруть активну участь в діяльності ветеранських організацій. Вручив нагороди міський голова особисто. Та все ж пані, чи швидше товаришка Димова зробила йому зауваження: такі нагороди треба давати на День міста, адже ветерани зробили багато для його розвитку.

 Голова ради ветеранів Богдан Дубецький дав нагороду секретарю міськради Сергію Пазюку. А також Сергію Зайченку та Олегу Тристану. Цей факт на сайті міська рада висвітлила. А от про вчителя із багаторічним стажем Віру Миколаївну Степаненко не згадали… Присутнім в залі ветеранам подарували картини від ради ветеранів. Дали чомусь її й Валерію Батраку, який ще доволі молодий для цього свята. Проте допомагає ветеранам в юридичних питаннях. Захід провела Алла Кабушка, бібліотекар Пирятинської публічної бібліотеки.

Приєнуйся у соцмережах

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon