Дводенний тренінг на тему розвитку гуртків самовзаємодопомоги для людей похилоговіку відбувся днями у Чорнухах.  Серед тем, що обговорювались під час навчання також подолання емоційного вигорання та розробка проєктів соціальної дії для поліпшення життя людей старшого віку. Тренінг провела Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» спільно з Центром надання соціальних послуг Чорнухинської селищної ради. Учасниками навчання стали соціальні робітники центру.

Перед учасниками зі вступним словом виступили директорка центру Наталія Шацька та керівник проєкту Олександр Чепур (ГО «Твій Світ»). Зокрема, він проінформував присутніх, про те, що проєкт покликаний підтримати під час пандемії COVID-19 територіальні центри громад Лубенського району.

Працівники соціальної сфери отримали нові знання зі специфіки організації гуртків самодопомоги для осіб похилого віку, навички долати емоційне вигорання, а також, мотивацію та натхнення для допомоги уразливим групам в громаді. Особливу увагу під час навчання було приділено згуртуванню колективу,  допомозі учасникам та учасницям отримати необхідні інструменти для роботи з особами похилого віку під час пандемії коронавірусу. Говорили і про залучення фінансування на реалізацію проектів соціальної дії, таких, як розвиток скандинавської ходьби, допомога хворим на деменцію та їх рідним, забезпечення немобільних і маломобільних осіб похилого віку засобами реабілітації.  На завершення тренінгу, керівник проєкту Олександр Чепур  вручив сертифікати учасникам навчання та побажав застосовувати отримані знання на практиці. Проєкт охоплює територіальні громади Лубенського району. Тренінг відбувся у рамках проєкту «Підтримка, порозуміння, людяність: мультиплікація успішного досвіду розвитку гуртків самодопомоги для людей похилого віку у відповідь на наслідки пандемії COVID -19», який здійснюється завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon