Пам’ятаєте, був місяць вересень. Всі ми працювали, хтось самовіддано, хтось ледве ноги на роботу волік. А крім нас, пересічних громадян, працювали ще й найняті нами посадовці – працівники Пирятинської міської ради. «Апельсин» поцікавився про те, у яку копійку громаді обійшлася робота чиновників.


Відповідь на запит була надано вчасно. Проте зарплатню ми зможемо висвітлити не всіх, адже окремі юр.установи (відділ освіти, управління культури) потребують окремих запитів. Тому поки проаналізуймо витрати громади на працівників виконкому.


Отож найударнішим працівником громади виявився, хто б ви думали? Ні, не голова. Мер має доволі скромну як для його посади платню – близько 20 тис.грн.


А от 32 107,50 нараховано за вересень секретарю ради Сергію Георгійовичу Пазюку (із них премія 10 200 грн). Як відомо, у пана Пазюка (на відміну від попереднього секретаря ради) працює цілий штат спеціалістів секретаріату, тож за які такі турботи ми віддаємо більше 30 тис коштів громади не відомо. Можливо, пан Пазюк роз’яснить в коментарі до статті?
Друге почесне місце серед рекордсменів зайняла (чи не для гендерної рівності) заступниця голови Тамара Коваленко із нарахуванням 31 920,00 (із них премія 9600 грн). Ну, тут роботи звісно, побільше ніж у Сергія Пазюка, адже веде заступниця ряд напрямків. Проте прірва між її платнею та, скажімо, керівника ЦНАПу разюча. У Людмили Коваль заробітня плата 8 790,00.


Замикає трійку лідерів Ірина Козін, керуюча справами, із нарахуваннями 30 318,75 (із них премія 6 600 грн). Це також дещо дивує, адже не бачимо активної роботи пані Козін. Можливо, вона не публічна? Хотілося б знати, чим саме займається нинішня керуюча справами на таку солідну зарплатню?!

Мабуть, всі пам’ятають прецедент, коли була висвітлена зарплатня попереньої керуючої (у пості була вказана сума в районі 23 тис.) і вівся жорсткий хейт та приниження чиновниці, хоча робота попередниці була всебічно публічно висвітлена.
Четверте місце у рейтингу найдорожчих чиновників Пирятинської громади посів Олександр Котенко – 28 063,66. П’яте Михайло Мельниченко – 24 436,36. Чому в останнього така «низенька» зарплатня залишається загадкою, адже Михайло Володимирович веде такий важливий – бюджетний напрямок. Проте ви не переживайте, це ж зарплатня лише за вересень. Може, у жовтні всім, кому несправедливо не додали – додадуть

.
Цікавими також були заробітні плати очільників напрямків. Виявляєтьсяґ, найдорожчим для громади є утримання молодого та амбітного політика та керівника управління інфраструктури Дмитра Міхеєва. З наших податків хлопець отримує 21 659,99 (з них премія 11 814 грн). Не набагато відстає від Дмитра і його колега з ідеологічного, ой, тобто інформаційного відділу – Оксана Мілюта – 20 610,00 (з них премія 8 400 грн). Замикає щасливу трійку головний бухгалтер Ірина Цюра із нарахуванням 19 943,18. Отут чомусь не здивований, бухгалтерія – така бухгалтерія…


Жителів приєднаних територій, напевно, цікаво, скільки ж отримує їхній староста. Відкриваємо секрет, а точніше публічну інформацію. У всіх старост однакова ставка – 11200, 00 Проте в кожного різна вислуга, інтенсивність та доплата за ранг. Найвища серед старост зарплатня у Володимира Голуба – 19 912,50. Хоча Куріньківський старостат, який він очолює, налічує лише 3 села: Куріньку та 2 зовсім малі – Нетратівку та Скибинці. Недалеко відстав від пана Голуба Олександр Самбур, староста Харківецького статростату. Цьому чиновнику приходиться складніше, адже села округу – Харківці, Вишневе, Високе, Білоцерківці – розташовані на великій відстані одне від одного. Отримує він 19 080,00. На третьому місці Юрій Вірченко – староста Малютинського старостату (тут взагалі 1 село!) із нарахуваннями 19012,50.
Відзначимо, що серед спеціалістів міської ради також є доволі високі нарахування. Наприклад, головному спеціалісту відділу бухгалтерського обліку Лесі Борисівні Ковшовій у вересні нараховано 18 915,00. У той час як, наприклад, головному спеціалісту сектор оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Станіславу Тужику – 6325,00; головному спеціалісту секретаріату Діані Коверді – 5606,83; головному спеціалісту служби у справах дітей Людмилі Войтенко – 7403,37.

Як кажуть класики, не все так однозначно…
Загалом варто відзначити, що найнижчі зарплати в діловодів. Ознайомитися із повним списком, наданим Пирятинською міською радою можна в прикріпленому документі.
Зауважуємо, що в статті ми не кричимо про зраду, а вказуємо реальні нарахування та спонукаємо читача до аналізу роботи посадових осіб. Та нагадуємо, що зарплата посадовців – гроші платників податків.

Читай також:

ЛУБЕНСЬКИЙ ТУРНІР ІЗ АМЕРИКАНСЬКИМ ПРИСМАКОМ. СЕРЕД ГОСТЕЙ – ГОЛОВА ОБЛРАДИ ОЛЕКСАНДР БІЛЕНЬКИЙ

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon